Marzec był miesiącem, w którym firma Arrow Trans Corp. postawiła na działania marketingowe mające na celu docenienie pracowników, którzy na co dzień są wizerunkiem firmy. Strategie jakie wprowadzono świadczą także o tym, że pomimo ciężkiej sytuacji rynkowej Arrow Trans Corp. dba o każdego zatrudnionego i potwierdza opinię, że opłaca się pracować dla lidera.

Pierwszą okazją był oczywiście Dzień Kobiet. Popularne święto przypadające 8 marca stało się sposobnością do wręczenia wszystkim pracującym w firmie Pań kart do znanej sieci Starbucks. Ale nie tylko Panie zostały obdarowane, także Panowie otrzymali karty podarunkowe, które mogli wręczyć kobietom z okazji ich święta. Łącznie zakupiono i rozdano ponad 150 kart podarunkowych, które trafiły do pracowników i członków rodzin.

Jak co miesiąc kontynuowany był także konkurs na kierowcę miesiąca. Cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem ze strony pracowników, gdyż zwycięzca otrzymuje wartościowe nagrody. Są to: statuetka najlepszego z najlepszych, czyli pracownika miesiąca, bonus pieniężny oraz voucher do restauracji Opolska, jednego z wielu stałych firm partnerskich. Dzięki temu, wyróżnienie można świętować wraz z rodziną przy smakowitym posiłku.

Firma Arrow Trans Corp. zorganizowała także projekt dla najmłodszych. Otóż w marcu ruszył wiosenny konkurs dla dzieci pracowników firmy. Zadaniem każdego uczestnika jest pokolorowanie ciężarówki Arrow Trans Corp. na kolory kojarzące się z wiosną. Na zwycięzców, których zapewne nie będzie łatwo wybrać, czekają oczywiście nagrody.

Już te trzy projekty są świadectwem tego, że pracując w Arrow Trans Corp. można być pewnym, że zostanie się docenionym, a firma będzie robić wszystko, aby pracownicy byli zadowoleni oraz nagradzani za świetnie wykonaną pracę. Warto więc podjąć pracę w firmie, której zarząd rozumie, że sukces firmy uzależniony jest od sukcesów i starań pracowników w niej pracujących, a najlepszą motywacją do działania są właśnie strategie marketingowe skierowane na zatrudnionych.

Ostatnim z projektów jest prężnie rozwijający się od kilku miesięcy program lojalnościowy, którego detale można znaleźć wchodząc na stronę https://www.arrowtrans.net/exclusive-club/. Autorski program rabatowy dla pracowników spotkał się także z dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych partnerów. Firma Arrow Trans Corp. zapoczątkowała nowoczesną metodę wspierania i rekomendowania na stronach Facebookowych, za pomocą krótkich filmików reklamowych usług partnerów, którzy oczywiście rewanżując się polecają usługi Arrow Trans Corp. Innym benefitem tej współpracy jest korzystanie przez pracowników z usług danego partnera przy wykorzystaniu kart rabatowych i zniżek.

Tak więc pomysły, takie jak powyższe są obok ciężkiej pracy kluczem do sukcesu i dynamicznego, pomimo trudnych dla wielu czasów, rozwoju Arrow Trans Corp. Jeżeli chodzi o pracowników to atutem firmy obok regularnych wypłat, komfortowych warunków pracy są takie właśnie programy, benefity i działanie marketingowe mające na celu docenienie pracowników. Hojne bonusy świąteczne również ugruntowują opinię, że Arrow Trans Corp. to pracodawca, który rozumie potrzeby zatrudnionych na różnych stanowiskach osób i stawia nie tylko na sukces na polu zawodowych, ale i personalnym. Szybka rozbudowa i ekspansja firmy są uwarunkowane wiarą w to, że wszyscy mogą polegać na sobie, liczyć na pomoc i wsparcie w realizacji wyzwań jakie są przed nimi stawiane, a pojęcie wspólnoty i rodziny dotyczy także miejsca pracy. Nie zastanawiaj się, podejmij pracę w Arrow Trans Corp. już dziś. Jeżeli cenisz sobie pracę w firmie o najwyższej renomie, zapewniającej najlepsze warunki pracy i płacy koniecznie zadzwoń na numer 773-954-5787, porozmawiaj o ofercie dla siebie i zmień swoją pracę życie na lepsze.

Share This
visit ArrowTans on Facebook visit ArrowTans on YouTube