Arrow Trans Corp. nie tylko znajduje się w czołówce najlepszych firm transportowych, poprzez swoją działalność biznesową, ale od lat jest również postrzegana jako firma, która angażuje się w akcje charytatywne oraz wspiera potrzebujących. Nie po raz pierwszy, dołączyła także do akcji polonijnej fundacji You Can Be My Angel i wzięła udział w zakupie koszyczków wielkanocnych wypełnionych słodkościami.

Na temat poparcia dla You Can Be My Angel oraz dotacji pieniężnych jakimi wspiera działalność fundacji, która ratuje życie ciężko chorych dzieci mieszkających w Polsce kilkakrotnie wypowiadał się Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp. „Z okazji 10-lecia działalności firmy przekazaliśmy na rzecz fundacji $20,000, a zwyciężczyni jubileuszowej loterii – pani Katarzyna Tszan również oddała główną wygraną w wysokości $2000 na wsparcie cierpiących z powodu raka dzieci. Podczas trwających tydzień obchodów National Truck Driver Appreciation Week na profilu Facebookowym firmy zorganizowaliśmy akcję popracia dla kierowców. Każde podziękowanie dla kierowcy Arrow Trans Corp. pozostawione przez internautów zamieniało się w $5 przekazane na rzecz YCBMA”. Tym sposobem konto fundacji zasiliła kwota $1000, a akcja była również świetną okazją do połączenia działań marketingowych i charytatywnych. Dzięki niej uzyskano informacje na temat pracy kierowców, które po raz kolejny udokumentowały profesjonalizm pracowników i wysoką jakość oferowynych usług oraz potwierdziły opinię o Arrow Trans Corp. jako firmie należącej do ścisłej czołówki darczyńców. Był to także powód do dumy dla zarządu, który zatrudnia profesjonalistów oddanych swojej pracy i dbających o wizerunek firmy. Opinie usatysfakcjonowanych klientów są również bardzo znaczącym argumentem przy wyborze najlepszego kierowcy miesiąca – jednego z projektów marketingowych firmy.

W styczniu tego roku, zarząd Arrow Trans Corp. zaangażował się w zbiórkę WOŚP. Podczas imprezy firmowej jej uczestnicy zbierali datki pieniężne do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Natmiast w marcu czynnie dołączyli do kolejnej akcji You Can Be My Angel zakupu anielskich słodkich koszyczków wielkanocnych, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie finansowe dla walczącego z rakiem Huberta. W myśl zasady „dajemy dobro i przekazujemy dobro” koszyczki ze słodyczami zostały następnie przekazane Siostrze Marcie Cichoń MChR z Domu Samotnej Matki im. Świętej Rodziny.

Dom Samotnej Matki to mieszcząca się w Chicago polonijna instytucja prowadzona przez siostry Misjonarki Chrystusa Króla, która roztacza opiekę nad samotnie wychowującymi dzieci matkami, zapewnia wsparcie w trudnych chwilach, pomaga zbudować nowe lepsze życie, usamodzielnić się. Każda pomoc jest przyjmowana z otwartymi ramionami, a wdzięczność niekoniecznie wyrażana jest słowami. Słodycze przekazane przez firmę Arrow Trans Corp. to jeden z tych bezinteresownych gestów, który na pewno wywołał uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców domu.

Arrow Trans Corp. to firma, która dbając o swój wizerunek nie tylko skupia się na jakości oferowanych usług, dbałości o pracowników, to także firma, która pragnie ofiarować potrzebującym nadzieję. Działalność charytatywna jest jednym z priorytetów dla odnoszącego sukcesy biznesu, gdyż pomoc potrzebującym daje równie wielką satysfakcję jak zadowolenie klientów. Ale działania związane z udzielaniem pomocy i wsparcia nie tylko skierowana są na organizacje charytatywne, także pracownicy firmy mogą liczyć na różnorodne benefity i nagrody. Są one wyrazem uznania i podziękowania za ich ciężką pracę. Arrow Trans Corp. dla wielu osób tu pracujących jest drugim domem. To tutaj spędzają większość swojego czasu, więc ważne jest, by stworzyć wszystkim warunki, które będą sprzyjać wydajnej pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Jeżeli cenisz sobie pracę w firmie o najwyższej renomie, zapewniającej najlepsze warunki pracy i płacy koniecznie zadzwoń na numer 773-954-5787, porozmawiaj o ofercie dla siebie i zmień swoją pracę życie na lepsze.

 

Share This
visit ArrowTans on Facebook visit ArrowTans on YouTube