Wśród wielu firm transportowych jakie mają swoją siedzibę w Chicago i okolicach od dawna prym wiedzie Arrow Trans Corp. firma, w której doceniana jest ciężka praca, zaangażowanie oraz oddanie pracowników. Kierowcy Arrow Trans Corp. są integralną częścią wizerunku firmy, która dzięki nim utrzymuje wysoką pozycję lidera, dlatego też zarząd zorganizował po raz kolejny konkurs na Kierowcę Roku.

W ciągu całego roku pracownicy głosują na Kierowcę Miesiąca. W grupie zwycięzców ostatniej edycji znaleźli się: Bogdan Chomiak, Łukasz Gębarowski, Janusz Stanczyk, Marcin Tudos, Serghei Rotari, Jan Szypcio, Piotr Strek, Sławomir Bobula, Tomasz Todyk, Merill Sewer, Andrzej/Zofia Skoropad i Piotr Dobrzyński. Następnie spośród tych 12 wyjątkowych osób wyróżniających się etyką pracy, umiejętnością bezkonfliktowej współpracy w zespole oraz kreatywnym i skutecznym podejściem do każdej sytuacji wybierany jest najlepszy z najlepszych, czyli Kierowca Roku. Choć wybór nie był łatwy, ponieważ pracownicy Arrow Trans Corp. zostali poddani ocenie według różnorodnych kryteriów dotyczących ich pracy, motywacji oraz osiągnięć i zdobyli wysokie wyniki wyłoniono zwycięzcę, którym został Piotr Strek, pracownik od 4 lat związany z firmą Arrow Trans Corp. Oprócz gratulacji od zarządu i kolegów podczas ceremonii Piotr otrzymał czek na $1000 oraz pamiątkową statuetkę. Jak napisał w podziękowaniach wyróżnienie to było dla niego zaskoczeniem, ale również ogromną radością: “To dla mnie wielki zaszczyt, że z grona naprawdę wspaniałych kierowców wybraliście właśnie mnie i zostałem Kierowcą Roku. Staram się jak mogę, by jak najlepiej wykonywać swoją pracę i bardzo się cieszę, że pracuję wśród ludzi, którzy potrafią to zauważyć i docenić”.

Konkurs na Kierowcę Miesiąca i Kierowcę Roku to wspaniałe inicjatywy i strategie marketingowe zarządu firmy. Pokazują one, że Arrow Trans Corp. to firma skierowana na pracownika, wspierająca jego rozwój, prowadzący do sukcesów takich jak tytuł najlepszego kierowcy roku. To jednocześnie firma, która poprzez sukcesy pracowników buduje swój wizerunek miejsca pracy, w którym ważne jest pojęcie wspólnoty oraz wsparcia. Niezaprzeczalnie są to atuty, które powinny być brane pod uwagę przez każdego, kto zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie, która wie, jak zmotywować i docenić zatrudnionych.

Jak już wspomnieliśmy Arrow Trans Corp. bardzo ceni ludzi pracujących w firmie i stara się poprzez różnorodne działania i inicjatywy integrować oraz nagradzać pracowników. Letnią inicjatywą zarządu Arrow Trans Corp. i Arrow Doors był zorganizowany po raz pierwszy w historii firmy piknik rodzinny w Busse Woods. Jego głównym celem było podziękowanie za codzienną pracę oraz możliwość spędzenia czasu podczas radosnej, rodzinnej zabawy. A ponieważ pogoda dopisała impreza obfitowała w wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych. Było więc malowanie twarzy, dmuchany zamek, mini zoo, przejażdżki na kucyku oraz przeciąganie liny. Dorośli także nie mogli narzekać. Dla nich przygotowano konkursy, zabawy w przeciąganie liny, wyścigi z balonikiem, wyścigi w workach czy wyścigi par. Był również konkurs wiedzy o firmie Arrow Trans Corp, w którym główną nagrodą były wakacje na słonecznej Florydzie. Zwycięzcą został kierowca Jan Pawlikowski, kierowca, któremu właśnie teraz minęła 5ta rocznica pracy. Nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu DJ Jolo oraz smakowitego piknikowego jedzenia przygotowanego przez jednego z partnerów Arrow Trans – sieci sklepów KD Market.
Ok. 200 osób, które uczestniczyło w pierwszym pikniku nie zapomniało również o szlachetnym celu jakim była zbiórka pieniędzy dla małego Antosia, dla którego szansą na uratowanie wzroku jest poważna operacja. Rodziny Arrow Trans Corp. wsparły chłopca kwotą prawie $3,000.

„To wspaniałe, że wszyscy tak entuzjastycznie odpowiedzieli na apel o pomoc, że znalazło się tylu hojnych darczyńców, którzy trzymają kciuki za powrót do zdrowia chłopca” – powiedział Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp.

Pomoc dla Antosia nie była pierwszą tego typu inicjatywą. Arrow Trans Corp. z radością angażuje się w akcje charytatywne takie jak zbiórki funduszy na leczenie czy wsparcie finansowe dla potrzebujących. Dzięki temu ofiarowują oni nadzieję, a także kreują wizerunek firmy, dla której satysfakcją jest dzielenie się z innymi.

Pierwszy piknik rodzinny okazał się wielkim sukcesem. Pracownicy oraz członkowie zarządu spędzili radosne chwile na wspólnej zabawie na świeżym powietrzu, rozmowie oraz zacieśnianiu więzów. Jeżeli zastanawiasz się nad dołączeniem do zespołu, w którym będziesz czuć się jak w rodzinie już dziś zapytaj o możliwości zatrudnienia w Arrow Trans Corp., gdyż jest to miejsce, gdzie satysfakcja z wykonywanej pracy jest priorytetem. Każdy kto chciałby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową www.arrowtrans.net bądź telefonicznie: 773 954 5787.

Share This
visit ArrowTans on Facebook visit ArrowTans on YouTube