media ABOUT US

amerykapopolsku.com Arrow Trans Corp - Kierunek sukces

Właśnie mija 10 lat od założenia Arrow Trans Corp, jednej z najlepszych firm transportowych w Illinois. Dla firmy to była trudna lecz satysfakcjonująca dekada…

dziennikzwiazkowy.pl 10 lat Arrow Trans Corp

O trudnych początkach, sukcesie, rodzinnej atmosferze panującej w Arrow Trans, oraz o telewizyjnych projektach realizowanych przy współudziale firmy rozmawiamy z Piotrem Klichem – właścicielem firmy Arrow Trans Corp.

Facebook Ameryka Po Polsku Impreza z okazji 10-lecia Arrow Trans Corp

Relacja z WIELKIEGO BALU z charytatywną loterią dla małej Amelki z okazji 10-lecia firmy Arrow Trans Corp.

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans - kierunek sukces. Jubileusz 10-lecia istnienia i działalności.

W sobotę 21 grudnia firma Arrow Trans hucznie obchodziła 10-lecie istnienia i działalności. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Allegra Banquets w Schiller Park przy udziale ok 200 gości.

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp przekazuje 20 tys. dolarów na ratowanie życia dziecka.

Głównym elementem gali uświetniającej obchody 10-lecia istnienia Arrow Trans Corp była loteria fantowa, z której dochód w całości jest przeznaczony na ratowanie życia Amelki, podopiecznej fundacji You Can Be My Angel.

amerykapopolsku.com 10-lecie działalności istnienia firmy Arrow Trans Corp

“Arrow Trans Corp, jedna z najbardziej znanych i najprężniej rozwijających się polonijnych firm transportowych w Illinois niedawno obchodziła 10 – lecie powstania. Uroczysta gala z tej okazji obyła się w Allegra Banquets.”

dziennikzwiazkowy.com Kolejny serial telewizyjny realizowany przy współpracy z Arrow Trans Corp

“Arrow Trans Corp jest firmą transportową znaną ze współpracy z Discovery Channel i TVN przy realizacji serii programów dokumentalizowanych „Ciężarówką przez Stany”.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp najlepszym pracodawcą w oczach kierowców

“Na przełomie stycznia i lutego 2020 roku w firmie transportowej Arrow Trans Corp wśród zatrudnionych kierowców została przeprowadzona anonimowa ankieta satysfakcji z pracy. Jej wyniki są imponujące!”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp pomaga budować szkołę w Afryce

“Arrow Trans Corp już po raz kolejny udowadnia, że sukcesem można i należy się dzielić. Tym razem firma zaangażowała się w pomoc przy budowie szkoły w Chamuka (Zambia). Jest to kolejny projekt charytatywny firmy, znanej z wielu podobnych przedsięwzięć, z których można wyliczyć choćby: pomoc w zbieraniu funduszy na chorą Amelkę (we współpracy z fundacją You Can Be My Angel), zaangażowanie w przeprowadzenie Wigilii dla bezdomnych i samotnych, czy zbieranie funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp wprowdza program "Kierowca miesiąca"

“Kontynuując strategię rozwoju firmy poprzez posiadanie jak najlepszej kadry, Arrow Trans Corp wprowadził od marca 2020 dodatkowy program motywacyjny dla kierowców.”

dziennikzwiazkowy.com Znasz truckera? Podziękuj mu już dziś!

“Ważna rola kierowców ciężarówek w dzisiejszych czasach. Dzieci wyraziły wdzięczność truckerom w swoich rysunkach.”

Facebook Wiadomosci.com Wywiad dla serwisu wiadomosci.com

“Również dla ”TROKERÓW” to bardzo trudny czas. Jak radzi sobie Arrow Trans Corp?”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp wprowadza własną mobilną aplikację zarządzania ładunkami

“Znana firma transportowa Arrow Trans Corp zrobiła kolejny znaczący krok na drodze rozwoju firmy, ukierunkowanej na zdobycie i utrzymanie jak największej przewagi konkurencyjnej…”