media ABOUT US

Interview with Maciej Wieczorek – Expert w Bentley’u

Poznaj historię Piotra Klicha, założyciela #ArrowTransCorp…

Driver of the Year and the excellent fun at the Arrow Trans Corp. Family Picnic

For a long time Arrow Trans Corp has been a leading company among the many transport firms based in Chicagoland – a company that appreciates hard work, commitment and dedication of its employees…

Arrow Trans Corp. as a leader in marketing activities

March was the month of focused activities aimed at both marketing and appreciating employees of Arrow Trans Corp, people who are the company’s foundation and image…

Arrow Trans Corp. supports charity campaigns

Arrow Trans Corp. has been at the forefront of the transport companies through its business activities, but for years it has also been engaged in charitable actions and support for those in need…

amerykapopolsku.com Dawid Andres | Ciężarówką przez Stany

“Tylko w Ameryce Po Polsku! Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnego wywiadu z Dawidem Andresem, obecnie najbardziej rozpoznawalnym polskim podróżnikiem i kierowcą ciężarówki, który opowie wam dziś o życiu truckera i podróżnika oraz o swoich planach na kolejne wyprawy…”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp dziękuje swoim kierowcom

“W ramach obchodów Narodowego Tygodnia Doceniania Kierowców Ciężarówek (National Truck Driver Appreciation Week), który w tym roku odbywa się w dniach 13-19 września, firma Arrow Trans Corp przeprowadziła szereg wewnętrznych działań marketingowych mających na celu nagrodzenie swoich kierowców…”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp rozdaje kolejne prezenty swoim kierowcom

“Jeszcze nie wybrzmiały echa uruchomienia firmowego programu rabatowego dla pracowników, a kierowcy Arrow Trans Corp mogą się już cieszyć kolejnymi wymiernymi benefitami wynikającymi z zatrudnienia w tej znanej firmie transportowej…”

dziennikzwiazkowy.com Opłaca się pracować w Arrow Trans Corp

“Pracownicy tej znanej firmy transportowej właśnie otrzymali kolejne benefity wynikające z zatrudnienia w Arrow Trans Corp…”

dziennikzwiazkowy.com Lojalni klienci sposobem na przetrwanie kryzysu

“Kryzys gospodarczy zatacza coraz szersze kręgi, uderzając w każdą branżę. O sposobie na przetrwanie tych trudnych czasów rozmawiamy z Dominiką Klich-Jachna, CFO w Arrow Trans Corp…”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp z nową stroną internetową i konkursem dla wszystkich internautów

“Potrzebujesz trochę gotówki? Konkurs na www.arrowtrans.net twoją szansą na dodatkowe pieniądze!..”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp wprowadza własną mobilną aplikację zarządzania ładunkami

“Znana firma transportowa Arrow Trans Corp zrobiła kolejny znaczący krok na drodze rozwoju firmy, ukierunkowanej na zdobycie i utrzymanie jak największej przewagi konkurencyjnej…”

Facebook Wiadomosci.com Wywiad dla serwisu wiadomosci.com

“Również dla ”TROKERÓW” to bardzo trudny czas. Jak radzi sobie Arrow Trans Corp?”

dziennikzwiazkowy.com Znasz truckera? Podziękuj mu już dziś!

“Ważna rola kierowców ciężarówek w dzisiejszych czasach. Dzieci wyraziły wdzięczność truckerom w swoich rysunkach.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp wprowdza program "Kierowca miesiąca"

“Kontynuując strategię rozwoju firmy poprzez posiadanie jak najlepszej kadry, Arrow Trans Corp wprowadził od marca 2020 dodatkowy program motywacyjny dla kierowców.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp pomaga budować szkołę w Afryce

“Arrow Trans Corp już po raz kolejny udowadnia, że sukcesem można i należy się dzielić. Tym razem firma zaangażowała się w pomoc przy budowie szkoły w Chamuka (Zambia). Jest to kolejny projekt charytatywny firmy, znanej z wielu podobnych przedsięwzięć, z których można wyliczyć choćby: pomoc w zbieraniu funduszy na chorą Amelkę (we współpracy z fundacją You Can Be My Angel), zaangażowanie w przeprowadzenie Wigilii dla bezdomnych i samotnych, czy zbieranie funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp najlepszym pracodawcą w oczach kierowców

“Na przełomie stycznia i lutego 2020 roku w firmie transportowej Arrow Trans Corp wśród zatrudnionych kierowców została przeprowadzona anonimowa ankieta satysfakcji z pracy. Jej wyniki są imponujące!”

dziennikzwiazkowy.com Kolejny serial telewizyjny realizowany przy współpracy z Arrow Trans Corp

“Arrow Trans Corp jest firmą transportową znaną ze współpracy z Discovery Channel i TVN przy realizacji serii programów dokumentalizowanych „Ciężarówką przez Stany”.”

amerykapopolsku.com 10-lecie działalności istnienia firmy Arrow Trans Corp

“Arrow Trans Corp, jedna z najbardziej znanych i najprężniej rozwijających się polonijnych firm transportowych w Illinois niedawno obchodziła 10 – lecie powstania. Uroczysta gala z tej okazji obyła się w Allegra Banquets.”

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans Corp przekazuje 20 tys. dolarów na ratowanie życia dziecka.

Głównym elementem gali uświetniającej obchody 10-lecia istnienia Arrow Trans Corp była loteria fantowa, z której dochód w całości jest przeznaczony na ratowanie życia Amelki, podopiecznej fundacji You Can Be My Angel.

dziennikzwiazkowy.com Arrow Trans - kierunek sukces. Jubileusz 10-lecia istnienia i działalności.

W sobotę 21 grudnia firma Arrow Trans hucznie obchodziła 10-lecie istnienia i działalności. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Allegra Banquets w Schiller Park przy udziale ok 200 gości.

Facebook Ameryka Po Polsku Impreza z okazji 10-lecia Arrow Trans Corp

Relacja z WIELKIEGO BALU z charytatywną loterią dla małej Amelki z okazji 10-lecia firmy Arrow Trans Corp.

dziennikzwiazkowy.pl 10 lat Arrow Trans Corp

O trudnych początkach, sukcesie, rodzinnej atmosferze panującej w Arrow Trans, oraz o telewizyjnych projektach realizowanych przy współudziale firmy rozmawiamy z Piotrem Klichem – właścicielem firmy Arrow Trans Corp.

amerykapopolsku.com Arrow Trans Corp - Kierunek sukces

Właśnie mija 10 lat od założenia Arrow Trans Corp, jednej z najlepszych firm transportowych w Illinois. Dla firmy to była trudna lecz satysfakcjonująca dekada…

Share This
visit ArrowTans on Facebook visit ArrowTans on YouTube